POLUVREME: Nejc skinuo mrak, Zvezda sa penala do vođstva (VIDEO)

Izvor: MozzartSport.com, 25.Okt.2014, 19:10   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Prljević rukom zaustavio šut Rakića, a Pečnik postigao gol za 1:0 u Ljutice Bogdana

Mučenje Crvene zvezde u uvodnih 35 minuta utakmice sa Donjim Sremom, ali i minimalna prednost stečena u poslednjih 10 prvog poluvremena. Nejc Pečnik je strelac jedinog gola u dosadašnjem toku meča, ali velike zasluge za taj pogodak pripadaju i Đorđu Rakiću.

Jedan od dvojice napadača Zvezde u startnoj postavi Nenada Lalatovića je, naime, posle ubacivanja >> Pročitaj celu vest na sajtu MozzartSport.com << Darka Lazovića sa desne strane fintom izbacio čuvara i tukao ka Nemanji Beliću, ali je Marko Prljević rukom zaustavio taj pokušaj na šest metara od svog gola. Sudija Nenad Đokić ispravno je odlučio da svira penal za crveno-bele, a Pečnik bio precizan izvođač najstrože kazne.

Precizan udarac Pečnika zbacio je ogroman pritisak sa leđa domaćih fudbalera, pa je do kraja poluvremena i Miloš Bosančić umalo pogodio, ali je Belić tada paradom sačuvao svoj gol.

CRVENA ZVEZDA – DONJI SREM 1:0