SLI: Pobeda Bora protiv Đerdapa

Izvor: Bor030.net, 01.Sep.2014, 16:27   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Bora ostvarili su važnu pobedu pri gostovanju nezgodnom kladovskom Đerdapu u trećem kolu srpske lige „Istok“. Jedini pogodak na utakmici postigao je Mladenović u 21. minutu.

Detalj sa meča OFK Bor – Timok

Borski crno-beli su tako na najbolji način „zalečili rane“ posle prošlonedeljnog poraza od Timoka u meču koji važi za derbi sezone.

Jedan gol bio je dovoljan da se dobije dobro poznati rival iz Pomoravsko-timočke zone. >> Pročitaj celu vest na sajtu Bor030.net << Bor i Đerdap pre subotnjeg duela odigrali su poslednji prvenstveni meč 26. maja prošle godine, kada je borski tim istim rezultatom bio bolji.

Borani posle tri kola imaju ostvarene dve pobede i poraz i trenutno zauzimaju osmo mesto na tabeli.

U narednom kolu na stadionu „pod piritom“ gostovaće Radnički iz Svilajnca, koji je do sada zabeležio sva tri poraza.

FK Đerdap: Grekulović, Arežina, Prvulović, Ciger, Ranđelović, Čumpurijović, Ilijević (Dimitrijević), Arsić, Stojanović (Caranović), Sandulović, Pavlović (Modoranović).

OFK Bor: Trailović, Janković, Nikolić, Cokić, Čovrtanović (Živanović), Stanojević, Terzić I, Terzić M. (Stamenković), Mladenović (Đoševski), Jovanović, Mašić.