Poraz borskih rukometašica

Izvor: Bor030.net, 20.Nov.2016, 21:19   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Rukometašice borskog kluba poražene su u subotu na svom terenu od tima “Bekament – Bukovička banja” rezultatom 27:31 (10:13) u utakmici desetog kola Super rukometne lige Srbije.

Posle neizveznih 10 minuta meča, gošće su stekle prednost između 3 i 6 golova koju su održavale do poluvremena.

Početkom drugog dela meča Boranke su došle do izjednačenja, ali za preokret nisu imale snage. Mnogo izgubljenih lopti i promašaja, uz nekoliko diskutabilnih sudijskih >> Pročitaj celu vest na sajtu Bor030.net << odluka, koštale su domaće igračice iznenađenja protiv favorizovanih gošći.

Najviše golova za ŽJRK “Bor – RTB” postigla je Emilija Veljković – 7, dva manje postigla je Bojana Milić, dok je Aleksandra Mihajlović dala 4 gola.

Kod gošći se istakla Milica Danilović sa 8 golova, a po pet su dale Tamara Žarković, Danijela Ilić i Marija Petrović.

Ekipe su igrale sledećim sastavima:

ŽJRK “Bor – RTB”: Marijana Ilić, Katarina Jevtov, Aleksandra Mihajlović (k), Savica Mrkikj, Sara Stankovski, Tamara Simonović, Sonja Simonović, Dejana Nikolov, Milica Novaković, Bojana Milić, Aleksandra Simić, Ranica Ivković

ŽRK “Bekament – Bukovička banja”: Ilijana Nićiforović, Ana Kojić, Tamara Preković, Tamara Žarković, Maja Radojčić, Milica Anić, Danijela Ilić, Marijana Karić, Sanja Rajković, Tamara Grbić, Jovana Đoković, Ana Kačarević, Milica Danilović (k), Marija PetrovićMarina Tomić.

Nastavak na Bor030.net...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Bor030.net. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Bor030.net. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.