Mašić presudio Nišlijama

Izvor: Bor030.net, 20.Okt.2014, 20:07   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri “Bora” pobedili su u nedelju niški “Sinđelić” na domaćem terenu rezultatom 2:0 (1:0) u desetom kolu Srpske lige “Istok”.

Foto arhiva

Oba gola za Borane postigao je Mašić, napre u 8. minutu, a potom i u 67. minutu utakmice.

Borski crno-beli su mnogo ofanzivnije počeli meč, koristili su prednost domaćeg terena i činjenicu da su u ranoj fazi utakmice došli do prednosti.

Igralo se otvoreno sa šansama na obe strane, >> Pročitaj celu vest na sajtu Bor030.net << ali zahvaljujući dobrim odbranama golamana domaćih Trailovića i raspoloženom Mašiću “Bor” došao do nove prvenstvene pobede.

Posle deset odigranih kola OFK “Bor” zauzima osmo mesto na tabeli sa samo tri boda manje od prvo plasiranog “Timoka” iz Zaječara.

U narednom kolu borski tim gostuje poslednjem na tabeli negotnskom “Hajduk Veljku”.

OFK “Bor”: Trailović, Živanović (Čovrtanović), Nikolić, Cokić, Stamenković, Stanojević (Lazarević), Terzić, Marković (Jovanović), Mladenović, Krstić, Mašić.

FK “Sinđelić”: Đorđević, Milivojević (Nikolić A.), Vukadinović, Tošić, Mitrović, Nikolić M. (Filipov), Deljanin, Rakočević, Pavlović (Aleksić), Asanović, Stojkov.

Nastavak na Bor030.net...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Bor030.net. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Bor030.net. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.