Košarkašice Bora poražene od Vrbasa u gostima

Izvor: Bor030.net, 26.Okt.2014, 19:28   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Košarkašice ŽKK “Bor” poražene su juče u gostima u meču trećeg kola Prve ženske lige Srbije od ekipe KK “Vrbas Medela” iz Vrbasa rezultatom 63:53 (15:08, 18:13, 15:18, 15:14).

Pred oko 250 gledalaca u dvorani sportova “CFK Drago Jovović” u Vrbasu košarkašice Bora odigrale su meč trećeg kola Prve ženske lige Srbije protiv ekipe KK “Vrbas Medela” iz Vrbasa, inače, trenutno četvrtoplasirane >> Pročitaj celu vest na sajtu Bor030.net << ekipe na tabeli najjače ženske košarkaške lige u našoj zemlji.

Boranke su utakmicu započele lošije nego što se to od njih očekivalo. Izgubivši prvu i drugu četvrtinu, Boranke su se znatno boljom igrom vratile u borbu za pobedu tek u trećoj četvrtini. Međutim, četvrta četvrtina donela je ponovni pad u igri i odbrani i konačan rezultat u korist domaćina.

Najefikasnija u našoj ekipi bila je Jozić J. sa svojih 15 poena, dok je u ekipi  iz Vrbasa najučinkovitija bila Dušanić L. sa svojim 21 poenom.

ŽKK “Bor”: Vučković, Ćirov, Stamenković, Jozić , Mijaković, Petrović, Popovć, Sulejman, Radić, Piljević, Milutinović, Golubović.

ŽKK “Vrbas Medela”: Džombeta, Marković, Bejkić, Janković, Bučevac, Cukić, Jovović, Cejović, Rajić, Dušanić, Antić, Lukić.

Nastavak na Bor030.net...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Bor030.net. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Bor030.net. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.