Pretučen vozač GSP-a

Izvor: Studio B, 18.Okt.2011, 14:58   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Pretučen vozač GSP-a

Vozača GSP-a na liniji 88, 36-godišnjeg D. S. pretukla su jutros trojica mladića na autoputu u blizini Beogradske arene.

Vozač je sa povredama nosa kolima Hitne pomoći prevezen na Urgentni centar na odeljenje neurohirurgije gde su u toku ispitivanja.

U GSP-u za Studio B kažu da je do nezgode došlo zbog pitanja prvenstva prolaza i propuštanja vozila, zbog čega su mladići iz automobila marke >> Pročitaj celu vest na sajtu Studio B << škoda oktavija burno reagovali, pretukli vozača, a potom pobegli. Tri mladića su izašla iz automobila, istog trenutka skinula tablice i krenula ka autobusu.

Vozač je, u nameri da se nesporazum reši, otvorio vrata autobusa, mladići su ušli unutra i pretukli ga, izjavila je za Studio B Slavica Stevanović iz GSP-a. Ovo je inače 42. napad na vozače tog preduzeća od početka godine.

U Urgentnom centru kažu da je D. S. primljen na odeljenje neurohirurgije i da su ispitivanja u toku.
Pogledaj vesti o: Autoput,   Beogradska Arena

Nastavak na Studio B...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Pretučen vozač GSP-a

Izvor: NoviMagazin.rs, 18.Okt.2011

Trojica mladića pretukla su danas na Novom Beogradu vozača Gradskog saobraćajnog preduzeća (GSP) koji je vozio autobus na liniji 88 ka Zemunu.

Nastavak na NoviMagazin.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Studio B. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Studio B. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.