Izvor: 025info.rs, 10.Apr.2014, 15:46   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Tri srebra za članove AK Apatin na prvenstvu Vojvodine u krosu

Srbobran je proteklog vikenda bio domaćin tradicionalnog Prvenstva Vojvodine u krosu za sve starosne kategorije. Atletski klub Apatin je na takmičenju nastupio sa 13 atletičara i tako bio među najbrojnijim klubovima po broju takmičara. Velike uspehe ostvarili su Strahinja Grozdanić koji je nastupio u kategoriji mlađih pionira na deonici od 1500 metara i osvojio titulu vicešampiona Vojvodine, u trci starijih juniora Ðuro Borbelj osvojio je drugo mesto iza reprezentativca Srbije, člana pančevačkog Dinama. U ekipnom plasmanu za koji su se bodovali rezultati u muškoj konkurenciji svih starosnih kategorija, muška ekipa atletskog kluba Apatin osvojila je vicešampionsku titulu. Atletski klub Apatin je na takmičenju nastupio u sledećem sastavu: Mlađi pioniri: (1.500 metara) - Strahinja Grozdanić - 2. mesto. Mlađe pionirke: (1.000 metara) - Sara Romoda - 4. mesto. Mlađi juniori: (3.000 metara) - Branislav Dejanović - 4. mesto. Mlađe juniorke: (2.000 metara) - Bojana Vein - 4....

Nastavak na 025info.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta 025info.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta 025info.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.