US open (5. dan): Ana protiv Razano, Zimonjić kreće i u miksu
03.Sep.2010, 10:30, Izvor: Blic
Petog dana US opena na terenima Flešing Medouza od srpskih predstavnika izaći će Ana Ivanović u okviru trećeg kola singla, dok će Nenad Zimonjić nastupiti u muškom dublu, kao i u miksu sa Katarinom Srebotnik.
Duel Ivanovićeve i Razano je treći po redu na stadionu Luj Armstrong, pa se srpska teniserka ne očekuje pre 21h na terenu.
Ana i Francuskinja >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << su dva puta odmerile snage, davne 2005. godine kada je Ivanovićeva tek postala punoletna, Razano je slavila sa 2:1 u setovima, a istim rezultatom je Srpkinja slavila tri godine kasnije u Sidneju.
Pobednica ovog meča u osmini finala igraće protiv bolje iz duela Petra Kvitova - Kim Klajsters.
Nenad Zimonjić i Kanađanin Danijel Nestor igraće protiv Argentinca Maksima Gonzalesa i Španca Santijaga Venture meč drugog kola muškog dubla.
Srpski i kanadski teniser postavljeni su za druge nosioce na turniru, a meč počinje u 17 sati na terenu broj četiri.
Od dužine tog meča zavisi i kada će Zimonjić izaći na teren u mešovitom dublu, u kojem mu je partnerka Slovenka Katarina Srebotnik.
Srebotnik i Zimonjić igraće na terenu broj osam protiv Nemice Andree Petković i Poljaka Marijusa Firstenberga meč prvog kola mešovitog dubla, a srpsko-slovenački par postavljen je za drugog nosioca.
Pogledaj vesti o: Ana Ivanović, Tenis, US Open
Nastavak na Blic...
| Pročitaj ovu vest iz drugih izvora
0
0
Pogledaj prvu stranicu sajta Vesti.rs za najnovije vesti
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva ovog sajta, već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite kako bi uklonili sporni sadržaj.
Vaši prijatelji prate vesti i preko Facebook-a.
Prikljuci se i ti !