Kategorije
Vaš glas
U fokusu
Regioni
Izvori


Kako izgleda to?

Arhiva

Korisnicki servisi

Naši sajtovi

Prijatelji sajta


Ana Ivanović: Dobro smo plaćeni  

09.Feb.2012, 13:23, Izvor: Sportski Žurnal      Ana Ivanović: Dobro smo plaćeni

Ani Ivanović ne fali samopouzdanja. Iako u poslednje vreme nema zavidne rezultate, nekadašnja kraljica je uverena da može opet da uđe u sam krem belog sporta. U intervjuu za „Tajms Indije“ harizmatična Ivanovićeva je dala mišljenje o takmičarskom kalendaru?

Važno je razdvojiti problem >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportski Žurnal << VTA i ATP kalendara. Nisam pogođena tim problemom više, jer je VTA sve uradila kako bi skratio kalendar. Sada se naša sezona završava mesec dana ranije nego kod muškaraca. Takođe, imamo dugu pauzu tokom leta, posle Vimbldona, nadam se da će biti manje povreda.
Kako ćete pomoći srpskom sportu, koji se muče sa nedostatkom sredstava?
Moj fokus je trenutno na UNICEF–u, čiji sam ambasador u Srbiji. Nažalost, postoje neki problemi i srpskim školama koji su prioriteti. Pokušavam da učestvujem koliko mogu kad god sam u Beogradu.
Da li mislite da organizatori gren slemova treba više novca od zarade da daju igračima?
Mislim da smo dobro plaćeni da radimo nešto što volimo, tako da ne volim da se žalim. U isto vreme, verujem da treba da postoji veza između profita i novčane nagrade.

Nastavak na Sportski Žurnal...   
Losa vest 0 Dobra vest 0



Pogledaj prvu stranicu sajta Vesti.rs za najnovije vesti

Dodajte komentar

Anti-SPAM zaštita: koliki je zbir brojeva jedan i dva?
(uneti brojku slovima, na primer: PET)


Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportski Žurnal. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva ovog sajta, već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportski Žurnal. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite kako bi uklonili sporni sadržaj.
Vaši prijatelji prate vesti i preko Facebook-a.
Prikljuci se i ti !