Ada Ciganlija obogatila je svoju sportsku ponudu novim sadržajima namenjenim prvenstveno starijim posetiocima Ade, kao i deci s invaliditetom.
Najsavremeniji trim park, koji je otvoren prošle godine, dobio je četiri nove sprave. Sprave su pre svega namenjene starijim posetiocima Ade. Na raspolaganju su im dve sprave za istezanje >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << i jačanje ramenog pojasa, takozvani zdravi hodač, kao i ljuljajuća platforma za istezanje.
Preko puta trim parka postavljene su i dve nove sprave, koje su dostupne i mališanima s invaliditetom. U pitanju su ljuljajuća korpa, koju mogu koristiti svi mališani, budući da može da primi šest osoba, a pogodna je i za decu u kolicima, kao i potpuno nova klackalica prilagođena deci s invaliditetom.